Tento systém univerzální kabeláže je určen pro rodinné domy, bytové i komerční prostory. Jsme schopni provést instalace, jak v jednotlivých bytech či kanceláří, tak v celém objektu. Nabízíme i demontáž staré kabeláže.

Systém strukturované kabeláže dává uživateli možnost se kdykoliv rozhodnout, jaká komunikační služba bude v konkrétní koncové zásuvce. Používá se pro počítačové sítě, telefony, IP, zabezpečovací a řídicí systémy. Jednoduchým přepojením v datovém rozvaděči tak může měnit směr konkrétní technologie k určenému místu.

Tato kabeláž používá hvězdicovou topologii. Znamená to, že jednotlivé zásuvky komunikačního systému jsou spojeni s centrálním bodem. V tomto bodě jsou poté umístěny jednotlivé zdroje služeb, např. switche, routery, telefonní ústředny, zabezpečovací technologie, atd.

Univerzální strukturovaná kabeláž předpokládá dlouhou životnost, která se řádí svým principem na úroveň ostatních rozvodů, jako jsou elektrické, plynové či rozvody vody a stává se tak nedílnou součástí tohoto objektu.